Search

Content

Tuesday, August 7, 2012

Summertime Sadness

Coś z dzisiejszego spacerku ;)
Dodatkowo chciałbym pochwalić się ponownym zakochaniem się w Britney Spears po obejrzeniu dokumentu "Britney Spears for the record" do obejrzenia tutaj KLIK aczkolwiek bez napisów.
Dokument pokazuje życie gwiazdy, wspaniałej gwiazdy, zaraz po załamaniu, które niestety zmieniło ją trwale. Czy tego chcemy? zniszczyc komuś życie ? nie mamy swojego?


9 komentarze:

 1. świetna jest ta zielen-turkus(?), choc z jasniejszym blondem bedzie lepiej wspolgrala ;)
  tez lubie brit ;]

  ReplyDelete
  Replies
  1. no juz ten turkus ma tydzień, początkowo był mocniej niebieski, z każdym myciem zielenieje ale przyznasz ze trzyma się nieźle :) ja myję codziennie włosy.
   jutro chyba zrobie dzis mi się nie chce juz bawić farbą i smrodzić w pokoju. chyba ze zaraz mnie najdzie, dopiero przed 22 jest ^^

   Delete
  2. Bunny jeśli zauważyłaś, brwi także farbuje do odrostów zawsze, wydaje mi się ze całość pasuje mi bardziej z brwiami do oczu i ogólnie lepiej tak, brwi mam ciemniejsze niż odrosty na głowie

   Delete
  3. ja tam wole kontrast ciemnej oprawy oka do blondu, twarz sie tak nie rozmydla...

   Delete
  4. właśnie ja nie bo wygląda to nienaturalnie (według mnie ofc) moją mamusie farbuje na biało, opalona jest samoistnie bo jest lato i czarne brwi, juz nie wytrzymałem i przy farbowaniu maźnałem jej osttanio brwi i miała brwi w kolorze mojego blondu ze zdjęc, wyglądała o niebo lepiej.

   BTW. juz 12 godzin mam keratynowa maske na wlosach bo sie bałem o włosy po palette :D nadal sie boje zmywać heh

   Delete
 2. wiesz, że media muszą żyć szczęściem/nieszczęściem. społeczeństwo potrzebuje patrzeć na upadki, zwłaszcza tych z piedestału. od wieków..

  ReplyDelete

Copyright 2012 Andy Solecki. Powered by Blogger.

Total Pageviews

Translate Me

Blog Archive

Polecane

Popular Posts:

Jestem fryzjerem kolorystą. Prowadzę bloga jako miejsce galerii moich prac oraz utrzymywania kontaktu z moimi czytelnikami i doradzania im w sprawach koloryzacji. W razie potrzeby kontaktu ze mną proszę przesyłać wiadomości tutaj : toysoldier.16@gmail.com

Follow Me:

Tu mnie znajdziesz

Instagram

Contact Form

Search This Blog