Search

Content

Friday, July 12, 2013

ARTPOP

Ten wpis dla wielu może nic nie znaczyć, jednak dla mnie to bardzo ważne wydarzenie i chciałbym sie tym z wami podzielić. Otóż znamy już okładkę czwartego albumu Lady Gaga "ARTPOP"


SINGIEL: 19.08.2013

PRE-ORDER 1.09.2013
TELEDYSK: 1.09.2013
ALBUM/APLIKACJA: 11.11.2013"Aplikacja stworzona przez TechHAUS, technologiczny dział HAUS OF GAGA, to muzyczny i wizualny system inżynierii który łączy muzykę, sztukę, modę i technologię z nowym interaktywnym międzynarodowym społeczeństwem - “aurami”. Zaginając ludzkie doświadczenie z mediami społecznościowymi dajemy wam ARTkulturę w POPie w odwróconą Warholową podróż. 

Odkrywając istnienie Gagi poprzez interfejs kultury, użytkownicy będą współdzielić się “adrenaliną sławy” budując i udostępniając własne projekty, czatując między sobą i oglądając w czasie rzeczywistym wirtualny glob, kiedy 11 listopada ARTPOP eksploduje na światło dzienne w świecie fizycznym i wirtualnym, nasz “WIELKI WYBUCH!”. Tego dnia HAUS OF GAGA zemści się ze wzmocnioną siłą aby wprowadzić przemysł muzyczny w nową erę; erę w której sztuka kieruje popem, a artysta ponownie ma w rękach władzę nad “ikoną”.

Album ARTPOP muzycznie odzwierciedla proces kreatywny Gagi podczas jej procesów twórczych podczas współpracy z każdym artystą, tworząc plan jej podróży. Wynik tych zabiegów, “wścieklizna” elektronicznej pasji i furii, określając każdy proces artystyczny od początku do końca, ARTPOP może oznaczać cokolwiek. Ale dla niej to świętowanie obsesji. 10 listopada będzie ona gospodarzem wydarzenia artRave, prezentującego projekty Haus Of Gaga oraz kolaboracje z Inez & Vinoodh, Robertem Wilsonem, Mariną Abramović i Jeffem Koonsem."

Co Wy o tym sądzicie? Jaki będzie nowy album? 
Boże, tyle czekałem na to, że nawet nie jestem już podniecony :v

11 listopada to święto niepodległości, sądzicie, że to przeszkodzi mi kupić płytę tego dnia? jeżeli tak, to wybiję szybę w Empiku i wejdę po nią !


4 komentarze:

 1. A wczoraj mówiłam do chłopaka, że dawno nic nie było o Gadze i ciekawe kiedy nowa płyta :D

  ReplyDelete
 2. Też bardzo lubię Gagę :) Najukochańsza płyta The Fame Monster :) Każda płyta mnie zachwyca, więc jaka by nie była ta najnowsza pewnie też ją pokocham :))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. tak The Fame Monster jest genialna. ta ma być klubowa i imprezowa+ nadal ma mieć głębokie teksty :D

   Delete

Copyright 2012 Andy Solecki. Powered by Blogger.

Total Pageviews

Translate Me

Blog Archive

Polecane

Popular Posts:

Jestem fryzjerem kolorystą. Prowadzę bloga jako miejsce galerii moich prac oraz utrzymywania kontaktu z moimi czytelnikami i doradzania im w sprawach koloryzacji. W razie potrzeby kontaktu ze mną proszę przesyłać wiadomości tutaj : toysoldier.16@gmail.com

Follow Me:

Tu mnie znajdziesz

Instagram

Contact Form

Search This Blog